Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Високопосадовці освітньої сфери – в Острозькій академії

24 квітня 2009

23 квітня Національний університет «Острозьку академію» відвідав заступник Міністра освіти та науки Павло Полянський, а також начальники управлінь освіти усіх областей України.

Візит високоповажних гостей відбувся в межах Всеукраїнської наради-семінару з питань впровадження профільного навчання. Захід проходив 23-24 квітня у Рівному. Темою спілкування освітян була ініціатива створення освітнього середовища для реалізації нахилів та здібностей дитини.

Під час візиту на Рівненщину високопосадовці відвідали Острозьку академію. В університеті для них була організована екскурсія для ближчого знайомства з першим вищим навчальним закладом у Східній Європі.

При вході на територію академії на гостей чекали князь Василь-Костянтин Острозький та Гальшка Острозька. Такий театральний прийом дозволив якнайповніше відчути давність університету. Екскурсію навчальним закладом для працівників освітньої сфери провів ректор академії, професор Ігор Пасічник. Також гості отримали в подарунок комплекс шкільних підручників для вивчення християнської етики. Національний університет «Острозька академія» упродовж тривалого часу пропагує запровадження цього предмету як офіційного курсу в українських школах.