Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозький клуб в Острозькій академії

24 січня 2009

21-22 січня у Національному університеті „Острозька академія” відбулося засідання Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді. Вже традиційно до Дня соборності учасники клубу приїжджають саме в Острозьку академію.

Зустріч української молоді у стінах університету цього разу передбачала обговорення суспільно-політичних проблем, а також екскурсію історичними місцями Західної України. Поспілкуватися з представниками Острозького клубу приїхала головний редактор газети „День” Лариса Івшина. Вже склалося традиційно, що студенти з усієї України мають можливість поділитися своїми думками, поглядами, баченням майбутнього України з Ларисою Івшиною саме в стінах Острозької академії, а також отримати новий досвід.

Після закінчення зустрічі з Ларисою Івшиною спілкування продовжилося у рамках круглого столу на тему: «Політична культура еліти та виборця: практика взаємовідповідальності». Учасники клубу, що представляли Острозьку академію, Чернівецький національний університет ім. В. Стефаника, Волинський національний університет ім. Л. Українки виділили низку гострих проблем та обговорили можливі шляхи їх вдалого розв’язання.

На завершення, у рамках культурної програми учасники клубу ознайомилися з історичною спадщиною Острозької академії та відвідали міста Кременець і Почаїв.