*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Богослови отримали дипломи

23 червня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 23 червня відбулося вручення дипломів бакалаврам філософії та магістрам богослов’я і релігієзнавства.
Дійство проходило у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького. Випускників привітав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський та завідувач кафедри богослов’я отець Рафаїл Торконяк.

Дипломи богословам вручили ректор Київської духовної академії УПЦ КП, архієпископ Димитрій, голова управління церков Євангельських християн України єпископ Анатолій Білоножко, архієпископ Луцький і Волинський Михаїл.

«Навчання в Острозькій академії має дуже багато позитиву. Особисто для мене – це підвищення рівня моїх знань з теології, знайомство з неординарними та цікавими людьми. Зрештою, це живий приклад того, як наука може змінити людину і дати їй дуже багато корисного. Богословські знання, які я здобув в університеті буду застосовувати на своїй парафії, у школі та у роботі з молоддю» – зазначив один з випускників, магістр богослов’я отець Василь Дідик.