Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Комунікативні технології ХХІ століття стали предметом обговорення в Острозькій академії

23 травня 2009

Всеукраїнська науково-практична конференція «Комунікативні технології ХХІ століття» відбулася 22-23 травня в Острозькій академії.

Організатором конференції виступила кафедра документознавства та інформаційної діяльності. Восени минулого року кафедра відзначила своє десятиліття. Тоді у межах святкування було проведено гру «10 років – 10 кроків». Одним з таких кроків і було проведення подібної конференції для оприлюднення наукових здобутків викладачів та студентів кафедри, а також видання наукового збірника статей за результатами конференції.

Участь у конференції взяли викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Східноєвропейського університету економіки та менеджменту, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Миколаївського коледжу преси та телебачення, Національного університету «Львівська політехніка», Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Донецького національного університету.

Варто відзначити активну участь студентів магістеріуму та бакалаврату Національного університету «Острозька академія» у роботі круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи підготовки фахівця у галузі документно-інформаційного забезпечення управління в умовах інформаційного суспільства України».

Підсумком роботи конференції стало видання наукового збірника «Наукові записки Острозька академія (Серія культура та соціальна комунікація)». Також відбувся плідний обмін досвідом та встановлені контакти з навчальними закладами, що готують фахівців зі спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність».