Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія навчатиме журналістів

23 січня 2009

Національний університет «Острозька академія» проходить ліцензування зі спеціальності «журналістика».

Студенти університету проявляють схильність до написання журналістських матеріалів. Їх роботи публікуються не лише в регіональній пресі. На базі Острозької академії з часу її відродження діяло кілька шкіл журналістики. Крім цього, студенти навчального закладу ініціюють видавництво власної газети. Враховуючи потенціал та зацікавленість молоді у цій галузі, а також зростання ролі інформаційної сфери у житті суспільства, керівництво університету виступило з пропозицією відкрити спеціальність «журналістика» на базі Острозької академії.

З метою надання якісних освітніх послуг у цій галузі знань «журналістика та інформація» напряму підготовки «журналістика» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» вже створено кафедри історії та теорії сучасної української журналістики і стилістики та практичної журналістики. Керівництво університету очікує на позитивні результати ліцензування спеціальності «журналістика», яке на даний момент проводиться у Міністерстві освіти і науки України та планує здійснити перший набір з вересня 2009 року.