Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти-правники на олімпі слави

22 грудня 2009

Студенти четвертого курсу правничого факультету Національного університету «Острозька академія» Олена Михальчук та Юрій Радько перемогли у ІІ Всеукраїнських змаганнях з адміністративного права та процесу
ім. В. С. Стефанюка, які відбулися 18-19 грудня у Запорізькому національному університеті.

Змагання з адміністративного права проходили за сприяння Асоціації правників України, Ліги студентів та юридичного факультету Запорізького національного університету, в яких взяли участь студенти з Одеської національної юридичної академії, Львіського національного університету ім. І. Франка, студенти із Бердянська та Запорізького національного університету.

За словами Юрія Радька, змагання відбувалися у формі судових дебатів між учасниками від різних внз, на яких вони готували позиції позивача та відповідача, представляли та обґрунтовували їх. У фіналі Юрій та Олена змагалися зі студентами Одеської національної юридичної академії і за результатами оцінок журі, до якого входили викладачі юридичних дисциплін та юристи-практики, посіли друге призове місце.

«Особливу подяку ми хочемо висловити нашому молодому викладачеві Юлії Лопанчук, яка зуміла нас ґрунтовно підготувати до змагань», – зазаначила Олена Михальчук.