Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

День Європи в Острозькій академії

22 травня 2009

День Європи – це свято, яке відзначається у країнах Європейського Союзу 9 травня. Саме у цей день у 1985 році в Мілані було прийнято рішення про затвердження 9 травня  Днем Європи, що також вважається Днем народження ЄС. В Україні свято було встановлено в 2003 році і відзначають його в третю суботу травня.

Підтримуючи цю традицію, факультет романо-германської філології   організував  святкування Днів Європи в НаУОА, яке  буде  проводитися 26 травня. Програмою передбачено:
-    європейський дайджест;
-    європейський ярмарок(велика перерва в академ.парку);
-    вікно в Європу(актова зала на 14.00);
-    диско-Євробачення 2009 в ОА(18.00  за участі студентських гуртів).
Європейський ярмарок:
-    фотовиставка європейських костюмів;
-    конкурс ерудитів;
-     body art corner (благодійна акція до Дня Захисту дітей);
-    пісенний дайджест;
-    Dolce vita(солодощі з Європи).

Учасники  конкурсів будуть винагороджуватися призами. Ласкаво просимо всіх бажаючих долучитися до  святкування!