Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії відбувся тиждень гуманітарного факультету

22 травня 2009

З 18 по 21 травня в Острозькій академії відбувалося святкування тижня гуманітарного факультету. Упродовж тижня гуманітаріям вдалося організувати чимало цікавих заходів та різноманітних акцій.

У понеділок відкриття тижня факультету супроводжувалося акцією «Література в люди», яку організували студенти спеціальності «Літературна творчість». Увечері всі бажаючі мали змогу побувати  на арт-вечорі, що проходив у дусі соцреалізму у приміщенні місцевого Будинку культури.

У вівторок студенти змогли долучитися до акції «Знайди друга» та відвідати святковий концерт під назвою «Дует з викладачами», який організовували студенти спеціальності «Українська філологія».

Студенти спеціальності «Культурологія» запропонували до уваги всіх бажаючих перегляд фільмів у культурно-мистецькому центрі з метою пропаганди якісної кіноіндустрії серед молоді.

У четвер відбувся брейн-ринг для студентів всіх спеціальностей гуманітарного факультету, перемогу в якому вдалося здобути команді релігієзнавців.