Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Книги Джеймса Мейса та Оксани Пахльовської презентувала в Острозькій академії Лариса Івшина

22 січня 2009

21 січня Національний університет «Острозька академія»  відвідала громадський діяч, почесний академік, головний редактор газети «День» Лариса Івшина. Зустріч відбулася у традиційному для навчального закладу форматі, що передбачав не лише цікавий виступ гості, але й безпосереднє інтерактивне спілкування. Мета візиту – презентувати видання, що були популяризовані з ініціативи газети «День». Серед них книги Оксани Пахльовської «Ave, Europa!» та Джеймса Мейса «Ваші мертві вибрали мене…». Пані Лариса представила кожне з видань, вказала на унікальність такого роду книг та власне вмотивувала таку просвітницьку активність в Україні.

Окрім зазначеного, гостя вкотре зініціювала зустріч членів Острозького клубу інтелектуальної молоді у стінах альма-матер. Обдарована молодь із університетів Луцька, Донецька та Чернівців, Дніпропетровська мала змогу поспілкуватися з засновницею клубу та поділитися досвідом просування таких видів організації молоді як елементу системи освіти нового покоління свідомих українців. Лариса Івшина також розповіла про механізми зміни громадської думки, про роль у цьому ЗМК, до чого вона безпосередньо причетна і має неабиякий досвід роботи у цій сфері. Пані Лариса висловила щире побажання й надалі продовжувати співпрацю з університетом та збагачувати інформаційний простір повідомленнями про нові проекти покращення третього сектору, освіти України. Лариса Івшина закінчила зустріч, окреслюючи оптимістичні тенденції до зміцнення критичного мислення студентства, зокрема, студентів Національного університету «Острозька академія».