«Чотири вінки пам’яті» Олексі Стефановичу сплели студенти НаУОА та МЕГУ

21.12.2009

Спільну прем’єру вистави «Memoriae quattuor coronae», присвячену творчості Олекси Стефановича, днями представили на сцені Рівненського академічного музично-драматичного театру студенти Національного університету «Острозька академія» та МЕГУ ім. ак. С. Дем’янчука.

Цьогоріч виповнюється 110 років від дня народження видатного українського поета Олекси Стефановича, творчість якого навіть в еміграції оспівувала рідну йому Острожчину. Саме його поетичному спадку було присвячено виставу «Memoriae quattuor coronae» - «Чотири вінки пам’яті», яка, за задумом режисера-постановника Богдана Денисюка, розкриває чотири основні періоди творчості митця. Постановку готували спільно студентський театр «Бриз» МЕГУ ім. ак. С. Дем’янчука та учасники студентського народного академічного хорового колективу Національного університету «Острозька академія».

Глядачі, коментуючи свої враження від прем’єри, підкреслювали як талановиту гру акторів, так і гармонійне музичне оформлення вистави, адже саме співпраця режисера з художнім керівником хору Оксаною Денисюк дозволила створити специфічну атмосферу постановки. Самі ж її учасники називають спільну виставу цікавим проектом, сподіваючись на плідне продовження обміну творчим та мистецьким досвідом.