Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В Острозькій академії слухають інтелектуальну музику…

21 травня 2009

21 травня в Острозькій  академії відбувся арт-вечір, організація якого здійснюється третій рік поспіль і претендує на традиційність.

Молодь презентувала власні мистецькі інтереси, творчі поетичні доробки, нові почуттєві акорди та настроєву гармонію просто неба у вільному від будь-якого сценарію і порядку стилі, перетворюючи дійство у природній вилив мистецтва, як воно є.

Відкриттям вечора став гурт, що виявив неабиякі смаки студентів Острозької академії. Якщо раніше молодь активно підтримувала рок-ініціативи ( і досі так є ), то на сьогодні аура академії наповнена ще й легкими поєднаннями джазу, блюзу і такого незвичного для України гранжу. Незмінним елементом стала поезія у виконанні авторів, яка вразила не лише словами, а й підсилилася емоційним музичним супроводом.

Дійство завершилося дискотекою у студентському клубі, а глядачі ще раз пересвідчилися, що студенти академії завжди мають вибір , чим зайнятися і чому себе присвятити, мають бажання «працювати» на мистецтво і духовність…