Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Леонід Якобчук презентував Острозькій академії свої «Біблійні принципи життя і служіння»

21 травня 2009

21 травня у Національному університеті  «Острозька академія» відбулася презентація книги почесного доктора теології та професора кафедри релігієзнавства Національного університету  «Острозька академія» Леоніда Якобчука «Біблійні принципи життя і служіння» . Це книга теологічного характеру, в якій автор спираючись на біблійні тексти, розглядає низку богословських питань, а також засади суспільного, релігійного та особистого життя, принципи духовного служіння. Ця книга є безпрецедентним явищем у літературі християнського характеру, адже несе у собі глибоке розуміння біблійних текстів та пропагує життя за моральними принципами.

Унікальною особистістю є і сам автор. Більшість життя Леонід Якобчук проживає за кордоном. Вже 37-ий рік веде радіопередачі, присвячені молоді України. Дванадцять років викладає в Острозькій академії, духовних семінаріях Львова, Рівного, Києва християнську етику та Біблійну антропологію. Окрім Острозької академії, займається викладацькою діяльністю також в Біблійному інституті у м. Сирякузи (США), численних біблійних школах і семінаріях США та Канади.

Ця видатна особистість є гордістю нашого університету, натхненником його молоді.