Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Українська книга, містичні експерименти, національна філософія за версією братів Капранових

20 лютого 2009

20 лютого у Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч із письменниками, видавцями та публіцистами братами Віталієм та Дмитром Капрановими.

Письменники презентували студентам університету свої книгу «Кобзар 2000», енциклопедію любовної магії «Приворотне зілля», збірку публіцистичних статей «Закон братів Капранових», хулігансько-філософський роман «Розмір має значення», а також «Нові роздуми до Кобзаря 2000».

На презентації брати зачитували фрагменти своїх творів, які насичені фольклорними елементами та містикою, поставили експеримент, імітувавши колишній обряд потоплення відьом.

Під час зустрічі Віталій та Дмитро закликали студентів до творчості. Особливу увагу видавці закцентували на сайті «Гоголівська академія», на якому будь-хто має можливість розміщувати свої твори та рецензувати доробки інших. Наразі його дописувачами є близько 900 авторів.

Проректор з наукової та навчально-виховної роботи Петро Кралюк зазначив, що Брати Капранови – це феномен, адже в нинішніх умовах вони доносять українську книжку до читача та вміло використовують усе, що вдається їм робити.