Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Наші гуртожитки перемагають

19 січня 2009

Національний університет «Острозька академія» починає новий рік методом підбиття підсумків набутого та  удосконаленого упродовж року минулого. Місце проживання для спудеїв університету – неабиякий фактор успішності гарно складених іспитів та  високих поточних рейтингів.

Нещодавно за сприяння Рівненської державної адміністрації було проведено конкурс на кращий гуртожиток вищих навчальних закладів регіону. У підсумку рада експертів, що відвідувала гуртожитки, висловили думку про те, що кращим місцем у плані створення зручності та умов проживання є гуртожиток №10 Острозької академії, що зайняв третє місце у конкурсі та був нагороджений почесною грамотою-подякою.

Високу оцінку отримали також представники ради гуртожитку, що подбали про досягнення такого рівня облаштування гуртожитку в результаті спільної діяльності з керівником гуртожитку – Марією Терентіївною Ваколюк. Гуртожиток №10 є наймолодшим з усього комплексу студентського містечка, адже був створений менше п’ятиліття тому і на сьогодні продовжує удосконалюватися.