Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Аспекти виховання молоді на християнських цінностях вкотре обговорювали в Острозі

15 травня 2009

У Національному університеті «Острозька академія» 15-16 травня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Виховання молодого покоління на християнських моральних цінностях; актуальні питання навчання і виховання у працях вчених наукової школи академіка Миколи Борисовича Євтуха».

Пленарне засідання розпочав академік Микола Євтух, який поділився з гостями конференції своїм досвідом і спогадами про дитинство, навчання та педагогічну діяльність. «Я досягнув того, до чого прагнув і готувався», - говорить Микола Борисович. До обговорення проблем виховання сучасної молоді на християнських моральних цінностях долучилися науковці з багатьох університетів України, зокрема Києва, Харкова, Житомира, Луцька, Кривого Рогу, Рівного, Черкас, а також США.

Окрім пленарного засідання, конференція включала відкриті уроки з «Основ християнської етики», роботу секцій та екскурсії Національним університетом «Острозька академія» для учасників конференції