Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Звернення декана правничого факультету Віталія Ковальчука

13 листопада 2009

Дорогі студенти правничого факультету!!!

Як Вам відомо, у зв’язку з епідемією грипу ми змушені були призупинити навчальний процес до 23.11.2009 року. Сподіваюся, що всі хвороби обійшли стороною Вас і Ваші родини.

Більш ніж впевнений, що, трохи відпочивши, Ви повні сил та життєвої енергії для натхненної праці. Тож не забувайте, що це вимушені канікули, а тому Вам доведеться опрацьовувати самостійно досить велику кількість навчального матеріалу. Намагайтеся активізувати навчальний процес у домашніх умовах.

Завдання для дистанційного навчання Ви можете отримати у старост академічних груп або, зателефонувавши до деканату правничого факультету. Крім того, попрацюйте над написанням курсових, дипломних робіт; займіться науково-дослідною роботою – використайте ці канікули з найбільшою користю для самих себе.

А хто не знає, то 14 листопада та 18 листопада відбудуться футбольні матчі між збірними України і Греції. Будьте патріотами, підтримайте нашу команду!
Пам’ятайте, що профілактика – найкращі ліки від будь-якої недуги!!!

Декан правничого факультету
В. Б. Ковальчук