Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Звернення декана економічного факультету Людмили Козак до студентів

12 листопада 2009

Шановні і найкращі у світі, наші спудеї!

Карантин став серйозним випробуванням для нас усіх. Дуже вас не вистачає. Вірю і знаю, що й вам не легко, адже понад усе, наші бджоленята, ви любите навчатись.

Проте Біблія нас вчить, що з великою радістю ми маємо зустрічати випробування, які тренують наше терпіння***  і роблять нас більш досконалими.
А тому мої поради на цей період.

Погоджуюсь з колегами, що актуальним залишається раціональне харчування часником та цибулею, а ось цитрусові на десерт позбавлять вас від неприємного запаху. Справді варто частково обмежити перебування у людних місцях, проте повністю виключити бездіяльність із розпорядку власного дня.
Ви отримали низку завдань від викладачів і, сподіваюся, цей час ви використовуєте з користю для себе. Викладачі готові вам надавати консультації  щодо написання курсових, бакалаврських, магістерських робіт; виконання довгострокових завдань з окремих навчальних дисциплін; написання наукових статей до нашого студентського збірника тощо.

Мій телефон та адреса поштової скриньки є на нашому сайті, а контактну інформацію інших викладачів ви можете отримати, зателефонувавши у деканат.
«Візитівка», конкурс краси та інтелекту «Гальшка-2009» – все буде! Готуємось! Маски – це тимчасово. Ми Вас любимо!!!

З повагою
Ваша Людмила Василівна.

*** У кого закінчилось терпіння, кафедра кібернетики радить переключитись у режим  «Довготерпіння» … І все буде добре!