Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Нові можливості доступу до навчальної літератури

11 листопада 2009

З 10 листопада по 10 грудня завдяки науковій бібліотеці Острозької академії відкрито тестовий доступ до книг видавництва ТОВ «Центр учбової літератури».
З локальної мережі університету доступні понад 500 видань найновішої навчальної літератури (видання за 2008-2009 роки).

Література представлена за такими напрямками, як аудит, бухгалтерський та кадровийоблік, фінанси та економіка, менеджмент, маркетинг, право, гуманітрані, природничі та теологічні науки.

Для того, щоб отримати доступ до книг, вам необхідно з локальної мережі університету, тобто бібліотеки, комп’ютерних класів, кафедр, зайти на сайт www.culonline.com.ua та ввести логін (Ostrog) і пароль (03654 30023).

Для правильної роботи з сайтом рекомендуємо використовувати такі браузери:  Microsoft Internet Explorer 6 та вище, Mozilla Firefox 2 та вище, Google Chrome. Сайт може працювати неправильно, якщо ви використовуєте браузер Opera. Для перегляду книг потрібен Adobe Acrobat Professional або  Adobe Acrobat Reader версії 8 та вище.