Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія лідирує у галузі права

11 березня 2009

Студентка правничого факультету Юлія Лопанчук та команда студентів правничого факультету посіли треті місця на змаганнях у Донецьку та Києві.

Першість студентів правничого факультету на всеукраїнських змаганнях в Острозькій академії – вже хороша традиція. Вона вкотре знайшла своє продовження на змаганнях, що відбулися наприкінці лютого у Донецьку та Києві.

На Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстри судової промови», що відбулися 27 лютого у Донецьку, студентка правничого факультету Юлія Лопанчук здобула третє місце, Леся Цимбалюк – V місце.

На міжнародних змаганнях з права СОТ, що проходили 27-28 лютого у Києві, команда студентів правничого факультету посіла ІІІ місце. До складу команди входили Лідія Деляєва, Ольга Дика, Інна Новікова, Олена Татура.

Ми щиро вітаємо наших студентів з перемогами та радіємо їхнім успіхам!