Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти-економісти обмінялися досвідом та ідеями

10 квітня 2009

10 квітня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася VI Міжнародна студентська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи розвитку економіки в умовах ринку». Це була ще одна можливість для студентів-економістів різних ВНЗ обговорити актуальні питання становлення ринкових відносин у нашій державі. Проте не обмежувалися проблемами українськими, адже конференцію відвідали гості із сусідньої Білорусі.

Відкрив конференцію доктор філософських наук, професор, проректор із навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк. Також з вітальним словом до студентів та викладачів звернулася кандидат економічних наук, доцент, декан економічного факультету Людмила Козак.

Участь у конференції взяли більше 80 студентів, зокрема із Національного університету «Острозька академія», вищих навчальних закладів Рівного, Львова, Києва, Маріуполя, Полтави, Харкова, Чернівців та Поліського державного університету Республіки Білорусь. Конференція передбачала роботу у шістьох секціях, що розглядали проблеми та перспективи розвитку галузей національної економіки, бюджетно-податкової системи, функціонування банківської системи, суб’єктів підприємницької діяльності, фінансового ринку в Україні та причини і соціально-економічні наслідки фінансової кризи в Україні та світі. Наприкінці конференції на її учасників чекало нагородження найбільш активних студентів та екскурсія Національним університетом «Острозька академія» та містом Острогом.