Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія розкриває таланти дітей

09 липня 2009

Учасники Центру дитини при Острозькій академії презентували своє бачення відомого мюзиклу «Cats» Е. Ллойда Уеббера за мотивами збірника дитячих віршів Т. С. Еліота, прем’єра якого відбулася на сцені Нового лондонського театру у 1981 році.

Центр дитини при Острозькій академії функціонує вже більше десяти років. Ініціатива створення такого осередку належала ректору Острозької академії Ігорю Пасічнику, а керівником Центру стала викладач кафедри психолого-педагогічних дисциплін, кандидат психологічних наук Галина Гандзілевська.

У Центрі дитини мають можливість займатися на лише діти з Острога, а й з області. Залучає до своїх занять цей своєрідний дитячий осередок і гостей з-за кордону. Навчалися у Центрі також вихованці Острозької школи для дітей з вадами слуху. Загалом зі стін Центру дитини вийшло уже два покоління його випускників.
Відвідуючи Центр дитини, діти мають можливітсь творчо розвиватися, долучатися до високого мистецтва, реалізовувати себе у сфері музики, театру, хореографії, образотворчого мистецтва.

 Власна інтерпретація дітьми мюзиклу «Cats» поєднала у собі всі види мистецтва, які допомагають осягати їм викладачі закладу. З учасниками вистави працювали Галина Гандзілевська та випускниця Острозької академії, керівник танцювального колективу «Шейк» Марія Цип’ящук. Діти продемонстрували і прекрасні акторські здібності, і танцювальну майстерність. Вистава була виконана на надзвичайно високому рівні, досягти якого діти змогли всього за кілька репетицій. А найголовніше, що вона вкотре обєднала і, тих, хто зараз виховується Цетром дитини, і тих, хто уже вийшов з його стін. Адже прилучення до високого мистецтва відбувається раз і назавжди.