Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Олександр Мороз відвідав Острозьку академію

08 грудня 2009

8 грудня в Острозькій академії відбулася зустріч з народним депутатом України, головою Соціалістичної партії та кандидатом у президенти України Олександром Морозом. Під час свого спілкування зі студентами Олександр Олекандрович прочитав лекцію «Про життя» та зробив невеликий екскурс в історію України. Поділився політик і власними планами на майбутнє, поглядами щодо можливих шляхів розвитку нашої держави. А замість ліричного відступу Олександр Мороз розповів про власні досягнення у галузі літератури та пообіцяв презентувати в Острозькій академії колекцію книг 1903 року, пов’язаних з історією української культури.

За словами Олександра Олександровича, його надзвичайно вразила Острозька академія, адже цей університет є не просто непересічним вищим навчальним закладом, а результатом колосальної роботи та прикладом сподвижництва багатьох людей.

У відповідь на отриману інформацію студенти задали Олександру Морозу питання, які стосувалися політичної та соціальної сфер. На згадку про приїзд Олександра Олександровича до Острозької академії проректор з навчально-виховної роботи Петро Кралюк подарував йому книгу спогадів Уласа Самчука «На білому коні. На коні вороному» та документальний фільм про Осторозьку академію.