Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

До Дня юриста студенти правничого факультету організували святковий концерт

08 жовтня 2009

8 жовнтя на завершення тижня правничого факультету завдяки творчим зусиллям студентів та викладчів відбувся традиційний щорічний святковий концерт правничого факультету, приурочений до Дня юриста в Україні.

Цьогорічне свято стало справді унікальним в історії факультету, перевершивши будь-які сподівання глядачів. Концертна програма поєднала у собі не тільки виступи талановитих студентів, але й залучила до гри на сцені викладачів.

Упродовж цілого вечора для присутніх у залі лунали пісні рок-гуртів та сольних виконавців, розігрувалися святкові номери студентів. Запальну та енергійну атмосферу вечору створювали виступи танцювальних колективів університету. Родзинкою ж концерту стала ідея висвітлення студентського життя на факультеті очима його викладачів.