Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія долучилася до святкування 20-річчя Народного Руху України

08 вересня 2009

Цього року Народний Рух України святкує своє 20-річчя. Урочисті зібрання відбулися у різних куточках України. Національний університет «Острозька академія» також долучився до відзначення цієї дати.

Кафедра історії університету організувала семінар, присвячений 20-річчю Народного Руху України, за участю студентів та представника Української Гельсінської спілки, колишнього члена Народного Руху України М. Бендюк. З доповіддю на семінарі виступив також магістр кафедри історії Ю. Шушкевич.

До уваги слухачів були представлені доповіді щодо розвитку Народного Руху України на початкових стадіях його функціонування на Рівненщині, зокрема в Острозі, що викликало велике зацікавлення серед студентів.

Учасники заходу спілкувалися про життя та роль таких визначних рухівців, як В. Яворівського, Д. Павличка, І. Драча.  Доповідачі  звернули увагу на деякі особливості формування Народного Руху на Рівненщині і відмітили заслуги В.Червонія, І. Дем’юка  та О.Новака.

Студенти ознайомилися з передумовами та предтечами цієї організації і особисто познайомилися з її представниками.