Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Можливості доступу студентів до наукової літератури зростають

07 грудня 2009

До уваги студентів! З 1 грудня 2009 року у Національному університеті «Острозька академія» у рамках членства університету в Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» відкрито доступ до електронних наукових публікацій видавництва «Springer» у кількості 1664 найменувань журналів за 1997-2008 роки. У колекції доступні періодичні видання за такими напрямками: бізнес та економіка, математика та статистика, комп’ютерні та гуманітарні науки, соціологія, право.

Доступ за адресою: http://www.springerlink.com у межах наукової бібліотеки.

За довідками звертатися до працівника відділу бібліографії Наталії Денисенко.