Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Міжнародний тенісний ITF турнір проходить в Острозькій академії

06 липня 2009

6 липня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося відкриття Міжнародного тенісного ITF турніру «Ostroh Academy Cup-2009» серед юнаків та дівчат віком до 18 років. Проводити влітку змагання з тенісу стало для університету доброю традицією. І цього року турнір святкує своєрідний ювілей, адже це вже вп’яте Острог збирає талановитих тенісистів з усього світу.

 На урочистому відкритті турніру з вітальним словом до учасників змагань звернулися  ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації Микола Петренчук, перший заступник міського голови Олександр Корнійчук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації Дмитро Білюк, директор турніру Валерій Ящук.

Цього року за перемогу у турнірі боротимуться представники семи країн: України, Росії, Білорусії, Ізраїлю, Казахстану, Німеччини та Канади. Всього тут зібралося 94 учасники: 48 хлопців та 46 дівчат різних вікових категорій.

Як стверджує головний суддя турніру, суддя міжнародної категорії Олександр Кулик, передбачити перебіг турніру та результат змагань неможливо. Достовірно лише одне – це будуть цікаві і захоплюючі матчі.
Тож  побажаємо успіху усім учасникам!