Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студентський «науковий потенціал» в Республіці Білорусь

06 квітня 2009

Упродовж триденного візиту до сусідньої Республіки Білорусь студенти 3-4 курсів економічного факультету Національного університету «Острозька академія» взяли участь у роботі ІІІ Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції  «Науковий потенціал молоді – майбутньому Білорусі», яка відбулася в «Полесском государственном университете» у місті Пінську Брестської області.

Культ здорового способу життя,  відсутність сміття,  розвинена інфраструктура,  забезпеченість вразливих верств населення, високі соціальні та моральні стандарти і багато чого іншого –  такою побачили сучасну Білорусь студенти академії.

У конференції взяли участь 34 вищих навчальних заклади з України, Росії та Білорусі. Кількість доповідачів у кожній секції в середньому становила від 40 до 60 осіб. У цілому була проведена робота в 11 секціях, тематика яких стосувалася як загальноекономічних процесів, так і складних економічних явищ та проблем.

За результатами конференції з 9 студентів Острозької академії п’ятеро вибороли перші місця, а двоє отримали дипломи другої категорії.

Між студентськими науковими товариствами обох університетів був укладений договір про співпрацю. Також очікується на майбутнє підписання офіційного договору співпраці між керівництвом Національного університету «Острозька академія» та «Полесским государственным университетом».