Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Економічний святкує!!!

05 червня 2009

Національний університет «Острозька академія» із 1 до 5 червня 2009 року святкує тиждень економічного факультету. Початок святкових заходів розпочався досить оригінально. 1 червня, у День захисту дітей, в академії вирував дитячий настрій. Студенти економічного факультету допомогли усім зануритися в дитинство, згадати, як це бути малюками. У цей день відбулося  караоке дитячих пісень та виставка дитячих малюнків у парку Острозької академії. Також досить визначною подією цього дня була екскурсія нашим університетом для дітей сиріт та з малозабезпечених сімей.

У вівторок проводився бізнес-турнір студентських команд 1-3 курсів. Ця подія відзначилась запеклістю боротьби та відчайдушністю учасників. Із усіх команд перемогу здобула команда першого курсу, зустрівшись у фіналі з другокурсниками. Завершенням цього святкового дня була презентація літературної збірки студентів економічного факультету «В ритмі життя», де були представлені вірші різноманітної тематики.

Однією з благодійних акцій цього тижня була екологічна акція із прибирання лісу під назвою «Зробимо ліс чистим, як наші душі». У цьому заході  були задіяні студенти першого та другого курсів, які окрім невеличкого «навантаження» отримали масу задоволення від власної праці на користь природи.
Також до кінця тижня економічного факультету планується провести ряд масових заходів, таких як квест-гра «Лабіринти Острога» та фінальний гала-концерт «14 років в ефірі».

Завершиться святковий тиждень студенти Днем студентського самоврядування, протягом якого студенти матимуть можливість проводити пари на своєму факультеті.