Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Острозької академії взяли участь у міжнародній конференції до 200-річчя Юліуша Словацького у Львові

04.12.2009

Конференцію «Юліуш Словацький: Погляд з перспективи ХХІ століття» організували викладачі та студенти кафедри польської філології філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. У ній взяли участь представники вищих навчальних закладів з різних регіонів України та Польщі, зокрема, Львова, Дрогобича, Острога, Кременця, Дніпропетровська, а також Варшави, Кракова, Познані, Торуні, Катовіце. У своїх доповідях молоді дослідники охопили широкий спектр проблематики художньої спадщини та біографії Юліуша Словацького з точки зору сучасних літературознавчих концепцій.

Серед відомих науковців захід відвідали генеральний посол Республіки Польща в Україні Гжегож Опалінський, письменник та перекладач Роман Лубківський.
Робота у секціях викликала жваві дискусії, котрі показали доповідачам та викладачам багатогранність та неоднозначність постаті Юліуша Словацького та його творчості.

У рамках конференції відбувся вечір поезій Юліуша Словацького, а також екскурсійна поїздка на батьківщину письменника у місто Кременець, під час якої учасники конференції відвідали Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Тараса Шевченка та Замкову гору.