Студенти Острозької академії знову показали свою першість

03.04.2009

2-3 квітня у Національному  університеті «Острозька академія» відбулася Всеукраїнська олімпіада з політології. Захід такого масштабу з цієї дисципліни вперше проводився в університеті, проте це не завадило організувати її на досить високому рівні. Участь у ній взяли понад 50 студентів спеціальності «політологія» із 17 українських вищих навчальних закладів.

Студенти 4-5 курсів мали змогу продемонструвати власні політологічні знання, вирішуючи запропоновані їм конкурсні завдання. Загальний час на їх розв’язання становив три години. За цей час учасники олімпіади повинні були дати відповіді на блоки теоретичних, тестових та прикладних питань.

До складу журі входили відомі кандидати та доктори політичних наук, зокрема головою суддівської колегії була доктор політичних наук, член-кореспондент Української академії політичних наук Марія Кармазіна.

Перемогу в олімпіаді здобула студентка четвертого курсу Національного університету «Острозька академія» Ірина Чириця. ІІ місце виборов студент п’ятого курсу Чорноморського державного університету ім. Петра Могили Сергій Шкірчак, ІІІ місце розділили між собою студентка четвертого курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» Юлія Дмитришин та студент четвертого курсу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Віктор Пашков.
У загальному груповому рейтингу ВНЗ перше місце виборов Національний університет «Острозька академія»,  друге – Національний університет «Києво-Могилянська академія», третє - Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, четверте - Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, п’яте - Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля.

Вітаємо наших студентів  з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні!