Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

День сміху в Острозькій академії

02 квітня 2009

Хороший першоквітневий настрій студентам та викладачам подарували студентські команди КВК. Вже традиційно цього дня веселі та кмітливі міряються силами своїх жартів. Проте цього разу поряд із командами студентів Острозької академії, дебютувала команда учнів-одинадцятикласників Острозької школи № 1 під назвою  «Острозькі шнурки».

Зміни цього року відбулися не лише серед команд. Гра також проходила у дещо нетрадиційній формі. Коли ведучий після першого конкурсу «візитка» подякував за увагу і попрощався до наступної зустрічі, глядачі сприйняли це як жарт і нікуди іти не збиралися. Організаторам довелося шукати спосіб, як задовольнити розігріту публіку і не заплановано провести ще один конкурс – «розминку». «Розминка» є чи не найскладнішим конкурсом, на якому команди продемонстрували неабияку кмітливість та дотепність.

Загалом гра пройшла на славу.  Переможцем за попередніми результатами стала команда Острозької академії «Полігон». А продовження турніру ми чекаємо у травні.