Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія ініціювала видання християнської етики

02 лютого 2009

Засади християнської етики та моралі, а також їх пропагування серед молоді, особливо серед учнів шкіл – один з тих напрямків, у яких працює Національний університет «Острозька академія». Адже виховання морально та духовно здорового покоління є завданням кожного навчального закладу.

Для реалізації цієї мети в університеті вже кілька років працюють над виданням підручників з християнської етики для учнів шкіл та їх розповсюдження серед загальноосвітніх навчальних закладів України. Ініціатором створення книг та їх редактором є доктор педагогічних наук, професор Василь Жуковський.

Нещодавно цей перелік доповнили підручник для шостого класу «Основи християнської етики» та супровідна хрестоматія. Книги звертають увагу на основні християнські цінності, в адаптованій для їх віку формі переповідає дітям Новий Заповіт, навчає основам морального життя.