Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти Острозької академії вміють дебатувати!

01 грудня 2009

21-28 жовтня у Львові на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулися VIII Всеукраїнські судові дебати з цивільного права та процесу імені С. Дністрянського. Участь у змаганнях взяли 24 учасники, які представляли 12 найкращих ВНЗ України. Захід відбувався за сприяння Організації студентів-правників та фірми «Універсум».

Національний університет «Острозька академія» на VIII Всеукраїнських судових дебатах презентувала команда студентів четвертого курсу правничого факультету, до якої увійшли Юрій Радько та Олена Михальчук. У загальному рейтингу вони посіли друге місце.

За словами Юрія та Олени, їм сподобалось брати участь у такому престижному конкурсі, адже це позитивно впливає на розвиток майбутньої юридичної кар’єри, дає нагоду вдосконалити оратоську майстерність, отримати хорошу практику публічних виступів, а також познайомитися з новими представниками юридичної справи.