Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Ректор університету Ігор Пасічник спілкувався з учасниками обмінної програми «ECO Leadership»

09 грудня 2008

9 грудня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч учасників обмінної програми «ECO Leadership» з ректором університету Ігорем Пасічником.

Організація обмінних програм між Канадою та Україною, що дозволяють обмінятися досвідом міжкультурного спілкування, стала для Острозької академії доброю традицією. У грудні завершується двомісячне перебування учасників програми як з української, так і з канадської сторони в Україні.

Зустріч з ректором університету, на базі якого триває програма, є традиційним її завершенням. Цього разу спілкування з учасниками проходило на двох мовах одночасно, що дозволило побачити не лише удосконалені навички спілкування українців внаслідок обмінного досвіду, а й стрімке прагнення канадців вивчати усе українське, національне, передавати досвід організації волонтерської мережі в Україні та безперечно переймати нове від своїх українських друзів.

Зустріч відбулася у формі інтерактивного обговорення вражень від обмінної програми, пропозицій щодо умов їх організації та внесення певних коректив. Загалом учасники обох країн задоволені та  переповнені емоціями, адже вони насправді опанували всі складнощі міжкультурних відмінностей, удосконалювали навички роботи у групах та відпрацювали способи вирішення конфліктних ситуацій.

За словами Ігоря Пасічника, варіативність  програм обміну в наступному році збільшиться, що дасть можливість більшій кількості студентів побувати за кордоном та отримати незабутні враження, незамінний досвід міжкультурної комунікації.