Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

День дитинства в Острозькій академії

05 листопада 2008

31 жовтня у Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи студентів II курсу спеціальності «Психологія» відбулося святкування Дня дитинства. У рамках свята проводилася акція «Згадай себе – подумай про інших!!!». Вона триватиме до 11 листопада.

Програма свята була насиченою різноманітними заходами. Вранці біля входу до академії студентів зустрічали два клоуни, які вітали всіх зі святом та дарували повітряні кульки. На перервах усі охочі мали можливість на згадку про День дитинства сфотографуватися з клоунами. Після закінчення другої пари організатори свята пригощали всіх студентів цукерками, проте це були не зовсім звичайні цукерки – до кожної була прикріплена порада юного психолога. Атмосферу дитинства підтримувала також музика з мультфільмів, яка лунала на перервах.
На четвертій парі відбувся перегляд мультфільмів та закриття свята.

У рамках свята проводилася акція «Згадай себе – подумай про інших!!!», яка триватиме до 11 листопада. Метою акції є збір іграшок для дітей з місцевого будинку дитини.