Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студент Острозької академії пройшов випробовування владою в ефірі Першого національного

04 листопада 2008

Ашот Агаян, студент правничого факультету Національного університету „Острозька академія”, став  учасником проекту Першого національного телеканалу  «Спокуса владою». 5 студентів академії – Вікторія Маркович, Юлія Лопанчук, Ашот Агаян, Анастасія Іськович, Ігуменшева Марта –  потрапили на відбір учасників програми завдяки ініціативі та підтримці газети «День» та зуміли продемонструвати  власну готовність стати учасниками проекту.  Ашот Агаян став першим представником академії, котрий взяв участь у зйомці. Важливість цієї події у тому, що Ашот поки що єдиний учасник, який «спокусився владою» попри те, що не був глядачем жодного разу, а також  став  наймолодшим учасником програми. Це не завадило студенту впевнено та цілеспрямовано  вказувати на ті проблеми, котрі, на його думку, є актуальними та болючими для молоді.

Нагадаємо, що «Спокуса владою» – своєрідна дискусія між студентами та експертами, в ролі яких виступили Наталія Вітренко та Валерій Бебик, спрямована на активізацію обговорення  подій, ситуацій, що мають місце в історії сучасної України і потребують уваги з боку молоді, котра може дати чимало поштовхів до генерування оптимального погляду на ті чи інші  явища.