Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

У спортивному житті Рівненщини лідирує Острозька академія

31 грудня 2008

Національний університет «Острозька академія» за розпорядженням Міністерства освіти і науки України та комітету з фізичного виховання й спорту отримав диплом та кубок за перше місце в Універсіаді вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Рівненської області 2007-2008 рр.

Диплом та кубок вручили ректору Острозької академії Ігореві Пасічнику 30 грудня у Рівненській облдержадміністрації в рамках підбиття підсумків спортивного року в системі освіти Рівненської області та нагородженні кращих спортсменів, тренерів, викладачів, керівників, навчальних закладів.

Крім того, Ігоря Пасічника нагородили Почесною грамотою Рівненської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в регіоні та виховання молоді.

«Поряд з високими вимогами до навчання, значну увагу ми приділяємо розвитку фізичної культури та спорту, пропагуванню здорового способу життя серед студентів. У нас діють різноманітні спортивні секції та гуртки, які очолюють викладачі кафедри фізичного виховання Острозької академії. Саме завдяки їхній сумлінній праці та ініціативі наших спудеїв нам вдалося досягти таких високих результатів» – стверджує Ігор Пасічник.