Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

В академію завітали видавці та поліграфісти Рівненщини

30 травня 2008

На з’їзді працівників у сфері видавничої та поліграфічної справи Рівненської області, що відбувся у Національному університеті «Острозька академія», було презентовано напрацювання видавничого відділу Острозької академії.

Роман Свинарчук, керівник видавництва, поділився з гостями досвідом та секретами його успіху. «Ми не маємо змоги видавати книги великим накладом, – каже пан Роман. – Інколи кількість примірників становить 100-500 одиниць. Зрозуміло, що на книжковому ринку зараз існує велика конкуренція. І все ж, наші видання знайшли своє коло шанувальників. Над чим ми працюємо – це висока поліграфічна якість, яка визнана на багатьох книжкових виставках та форумах, в яких ми брали участь».

Петро Кралюк, проректор з наукової та навчально-виховної роботи, ознайомив гостей з духовними ідеями академічних видань. Для гостей була організована екскурсія, упродовж якої вони могли оцінити наукову бібліотеку та навчальні ресурси університету.

Приватний видавець з Рівного, Олег Зень, відзначив, що йому подобається якість видань, особливо дизайн книг та обкладинок.
На сьогодні видавництво Національного університету «Острозька академія» працює над книгами з серії, яка присвячена Уласу Самчуку.