Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

«Intercollegia» проводить тренінг для вчителів в Острозькій академії

28 березня 2008

З 24 по 29 березня у Національному університеті «Острозька академія» проходили навчальні слухання для вчителів колегіумів Національного університету «Києво-Могилянська академія» за курсом «Основи інформаційно-комп’ютерних технологій». Подібні тренінги у рамках проекту «Intercollegia» відбуваються в Острозькій академії вже втретє.

Робота навчальних слухань проходила за такими напрямками: використання комп’ютерів на уроках інформатики, інформація у світі, розвиток цифрових комп’ютерних ресурсів, концепція електронного навчання, графічний дизайн, використання комп’ютерних презентацій у школах, комп’ютерне тестування.

У навчальних слуханнях в рамках проекту брали участь вчителі з Івано-Франківщини, Тернопільщини, Києва. Методики, представлені на тренінгах, вони надалі застосовуватимуть самостійно під час проведення занять у колегіумах Національного університету «Києво-Могилянська академія».