Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Обласна спартакіада в Острозі

25.05.2008

25 травня Острог приймав гостей обласної спартакіади членів профспілок вищих навчальних закладів I-II та III-IV рівнів акредитації. Викладачі Національного університету «Острозька академія» мали шанс випробувати свою спортивну підготовку у змаганнях з учасниками рівненських вищих навчальних закладів, зокрема Рівненського державного гуманітарного університету, Університету розвитку людини «Україна» та Національного університету водного господарства та природокористування.

Офіційними організаторами цього заходу були обласна рада профспілки працівників освіти і науки та Управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Головою організаційного комітету та ініціатором проведення спартакіади виступив Юрій Кравець – голова профспілки Рівненської області. «Ми за здоровий спосіб життя, а отже і за задоволення духовних потреб членів профспілки. Ми хочемо показати приклад для покоління, що підростає», – прокоментував мету організації змагань пан Юрій.

Команди було поділено на секції за такими видами змагань: волейбол (чоловіки/жінки), міні-футбол, настільний теніс, шахи. Перше місце для Острозької академії виборола команда жінок з волейболу. Переможців нагороджували кубками та дипломами відповідного ступеня. З числа переможців буде сформовано команди на Всеукраїнську спартакіаду серед працівників освіти і науки, яка відбудеться восени цього року.