Вечір пам’яті Василя Стуса

24.01.2008

23 січня у Національному університеті «Острозька академія» відбувся літературний вечір «До тебе я ще верну», присвячений вшануванню пам’яті Василя Стуса до 70-річчя видатного поета.

Ініціаторами проведення заходу виступила студентська рада факультету політико-інформаційного менеджменту, метою якого було показати ставлення студентів Острозької академії до життя  видатного публіциста, критика, автора самвидаву, члена Гельсінської спілки  Василя Стуса, а також детальніше ознайомити студентську молодь із творчістю поета.

Під час літературного вечора присутні мали змогу почути біографію Василя Стуса вустами студента Олександра Шинкарука, побачити незабутні світлини з життя автора: зокрема фото батьків, дружини, сина, друзів по духу та недолі, також  почути вірші поета, які декламували студенти II та III- курсів спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність».

Оригінальний підхід проведення вечора полягав у тому, що студенти виступили в ролі художників, малюючи асоціації на творчість Василя Стуса. «Ми хотіли почути від присутніх їхні думки, а не просто, щоб вони були пасивними глядачами, саме тому й запропонували намалювати асоціації на життя та творчість Василя Стуса» – розповідає ведуча вечора Лариса Жук.

Автори кращих робіт отримали компакт-диски з читанням творів самим Василем Стусом, а також запис пісень на вірші видатного поета.