Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Леонід Якобчук відвідав Острозьку академію

23.05.2008

Освітня фундація «Рух» передала грошову допомогу для кафедри релігієзнавства на розвиток богослов’я. Символічний чек проректору з наукової та навчально-виховної роботи університету Петру Кралюку вручив представник української діаспори у США, викладач Християнського коледжу в Америці, ведучий передачі „Відвертість” на Київській національній радіостанції Леонід Якобчук.

Острозька академія є не лише науковим, а й духовним осередком виховання української молоді. При університеті функціонує кафедра релігієзнавства, яка не лише виховує молодих богословів, а ставить перед собою завдання духовного відродження нації. Саме тому освітня фундація «Рух», осередок якої знаходиться у штаті Нью-Джерсі (США), передала символічний чек на розвиток релігієзнавства. Зазначені кошти будуть використані для освітніх цілей: закупівлі літератури та оновлення технічного забезпечення на кафедрі релігієзнавства.