Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Наша міліція нас береже

21 березня 2008

Днями Національний університет “Острозька академія” відвідав начальник УМВС в Рівненській області Ярослав Голомша.

Протягом однієї години студенти мали змогу поспілкуватися з головним міліціонером нашої області, одержати відповідь на найбільш важливі питання, що турбують суспільство та сучасну молодь. Зокрема були розглянуті питання боротьби з корупцією в органах державної влади та вищих навчальних закладах України, взаємодія органів внутрішніх справ з громадянами, а також вирішення проблеми сутичок місцевих жителів та осіб, що тимчасово проживають в певному населеному пункті. Крім цього, паном Ярославом було зроблено детальний аналіз роботи міліції в Рівненській області за останній час, її співпраці з прокуратурою, судом та іншими органами, що сприяють зниженню рівня криміногенної ситуації.

Як зазначив Ярослав Голомша, подібні зустрічі з молоддю є вкрай необхідними для правильного формування її уявлення про діяльність ОВС та проведенню консультаційних лекцій з метою запобігання злочинності.