Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Пол Бродуей в Острозькій академії

19 грудня 2008

Студенти економічного та гуманітарного факультетів Національного університету «Острозька академія» мали можливість відвідати лекції канадського історика Пола Бродуея, який перебував з візитом в університеті близько двох місяців.

Студентам економічного факультету пан Бродуей прочитав лекції з курсу «Загальна ціна економіки», що носив пізнавальний та загальнорозвиваючий характер. Студенти спеціальності «релігієзнавство» гуманітарного факультету слухали лекції з курсу «Огляд історії Біблії», в якому основний акцент робився на аналізі різноманітних біблійних текстів.

Пол Бродуей проживає у місті Едмонтоні (Канада), історик за освітою. До Острозької академії він виявив бажання приїхати після розмови зі своїм близьким другом, українцем за походженням Валерієм Полковським, який вже не перший рік приїздить з Канади до Острозької академії читати лекції студентам факультету романо-германських мов.

«Я хочу висловити свою вдячність за те, що мав можливість приїхати до Острозької академії. Це була для мене чудова нагода збагатити свій досвід та своє життя. Після спілкування зі студентами академії, я переконався, що вони зможуть змінити на краще майбутнє не тільки України, а й частково світу», –  стверджує Пол Бродуей.
Ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник вручив панові Полу сертифікат лектора Острозької академії, унікальну монету «Острозька академія», видану Національним банком України та пам’ятні сувеніри, пов’язані з університетом.