Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії обговорювали філософські проблеми

19.04.2008

Всеукраїнська студентська олімпіада з філософії та релігієзнавства, що проходила в стінах Національного університету «Острозька академія» 14-17 квітня, зібрала тут представників з різних куточків України.

Учасники презентували свої реферати, які охоплювали періоди від античної філософії до філософії постмодерну. Також вони писали есе на тему: «Віртуальність і філософія», після чого відбулася жвава дискусія між молодими дослідниками.

За підсумками чотирьох конкурсних днів призові місця були розподілені таким чином: І місце – Максим Карповець (Національний університет „Острозька академія”); ІІ місце – Денис Іванченко (Дніпропетровський національний університет соціально-гуманітарної філософії) та Володимир Волковський (Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова), ІІІ місце – Вікторія Чорнописька (Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка) та Юлія Пахомова (Волинський національний університет ім. Лесі Українки). Усі учасники олімпіади були нагороджені призами та грамотами.

«Проведення олімпіади в Острозькій академії – це своєрідна комунікація між людьми з різних регіонів, яка дає змогу обмінятися думками, поділитися чимось новим та оригінальним. Такий захід є своєрідним лакмусом, який ідентифікує інтелектуальну ситуацію в Україні», – поділився враженнями переможець олімпіади, студент п’ятого курсу спеціальності «культурологія» Національного університету «Острозька академія» Максим Карповець.