Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Факультет ПІМу провів олімпіаду для вступників

18 лютого 2008

Днями олімпіадою факультету політико-інформаційного менеджменту розпочалася серія конкурсів для вступників Острозької академії, що відбуваються в рамках вступної кампанії-2008.

Олімпіада проводилася зі спеціальностей «психологія», «документознавство та інформаційна діяльність», «політологія». Завданням учасників було написання есе або науково-практичної роботи на тему, запропоновану комісією, а також виступ-презентація на аналогічну тематику перед членами журі. Найбільшу кількість балів за підрахунками усіх членів журі набрали Данильчук Ірина (м. Рівне), що брала участь в олімпіаді з психології, Курелюк Наталія (м. Рівне) – з «документознавства та інформаційної діяльності», Бендюк Олеся (с. Оженин Острозького району) – «з політології». Рішенням комісії переможців олімпіади було рекомендовано до вступу до Національного університету «Острозька академія» за умови, що за результатами зовнішнього тестування вони наберуть не менше 7 балів. Також членами журі було відзначено високий рівень підготовки Божицької Марії (м. Житомир) та Будько Юлії. Ці учасниці продемонстрували відмінні знання та ораторські навички.

«Олімпіади, які ми проводимо напередодні вступної кампанії, дають нам можливість не лише відібрати кращих з кращих серед наших вступників, а й оцінити рівень підготовки і, так би мовити, якість цьогорічного абітурієнта. Враховуючи результати олімпіад по нашому факультету, можу сказати, що цьогорічними абітурієнтами ми задоволені», - говорить декан факультету політико-інформаційного менеджменту Руслана Каламаж.