Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Острозька академія гостинно відчинила двері абітурієнтам

17 травня 2008

У Національному університеті «Острозька академія» 17 травня відбувся День відкритих дверей, на який приїхали абітурієнти з різних куточків України.

У рамках заходу абітурієнти та їх батьки зустрілися із директором Інституту довузівського, заочного та дистанційного навчання, відповідальним секретарем приймальної комісії НаУОА Галиною Пастушок, яка розповіла їм про університет, систему навчання та ознайомила з особливостями вступної кампанії 2008 року. Під час зустрічі до уваги аудиторії демонструвалися панорамний тур Острозькою академією та документальний фільм «Ренесанс української нації».

Також абітурієнти мали можливість скласти пробне тестування з англійської мови «Перевір себе» та відвідати майстерню практичного психолога, взявши участь у таких розвиваючих програмах, як «Розвиток впевненості», «Я обираю професію», «Основи інтелектуального росту».

Наприкінці Дня відкритих дверей для гостей була організована екскурсія для ознайомлення з ресурсною базою Острозької академії та її історичним минулим.