Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

«Кубок ректора» в академії

15 жовтня 2008

 З 6 по 16 жовтня у рамках загальної спартакіади на центральному стадіоні Національного університету „Острозька академія” проходять змагання з футболу. За право одержати першість  між собою змагаються команди, представники всіх факультетів.

Вже відомі результати першого тижня змагань, хотілося б відзначити, що всі команди достойно грали за свої факультети.
Факультет романо-германських мов: факультет міжнародних відносин – 2:1
Правничий: гуманітарний факультет –  6:2
Факультет політико-інформаційного менеджменту: економічний –  6:1
Факультет романо-германських мов: правничий – 0: 2
Факультет політико-інформаційного менеджменту: факультет романо-германських мов – 2:1
Факультет міжнародних відносин: гуманітарний – 1:1
Факультет політико-інформаційного менеджменту: гуманітарний – 3:0
Економічний факультет: факультет міжнародних відносин – 0:1

Залишився ще один тиждень футбольних змагань перед тим, як визначаться переможці. Проте змагання за «Кубок ректора» – це свято не тільки для команд, а й для вболівальників, які незмінно підтримують свій факультет.