Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студенти Острозької академії завойовують науковий простір країни

15 квітня 2008

Студентка Національного університету «Острозька академія» Богдана Гречанюк зайняла друге місце у Всеукраїнській міжуніверситетській олімпіаді за спеціальністю «фінанси», що проходила на базі Національного університету ім. Т. Г. Шевченка у місті Києві.

Студенти Острозької академії вже третій рік поспіль беруть участь у Всеукраїнській олімпіаді з фінансів, щоразу займаючи призові місця. У 2006 році студенти економічного факультету Григорчук Олександр та Степанюк Микола зайняли відповідно друге і третє місця на Всеукраїнській міжуніверситетській олімпіаді з фінансів, що відбувалася на базі Харківського національного економічного університету. У 2007 році представниця Острозької академії Галина Ященко здобула перемогу в місті Києві.

Цього року в олімпіаді взяли участь 150 учасників, студенти бакалаврату та магістеріуму, що представляли університети всіх областей України та Автономної Республіки Крим. Серед усіх учасників студентка Осрозької академії Богдана Гречанюк зайняла друге місце у загальному рейтингу, поступившись результатами лише учасникові з Національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Ще одна студентка Острозької академії Наталія Івончук отримала диплом за високі результати у проходженні комп’ютерних тестів за спеціальністю «фінанси». Загалом учасники олімпіади повинні були продемонструвати комплексні знання з близько 30 дисциплін, суміжних зі спеціальністю «фінанси».

Низка перемог студентів університету є свідченням того, що Острозька академія активно завойовує науковий простір України. «Випускники Острозької академії за спеціальністю «фінанси» користуються значним попитом серед банківських та фінансових установ, які конкурують на ринку праці за нашого випускника. Це є свідченням високого рівня знань, який отримують наші студенти, підтвердженням чого, власне, і стали призові місця, які вже третій рік поспіль займає Острозька академія», – прокоментувала результати олімпіади декан економічного факультету Людмила Козак.