Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Перше місце у конкурсі ім. Петра Яцика за Острозькою академією

15 березня 2008

Студентка четвертого курсу спеціальності «українська філологія» Національного університету «Острозька академія» Вікторія Назарук перемогла у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови ім. Петра Яцика.

Конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика проводиться щорічно для школярів та студентів з 1999 року. Він полягає у виконанні мовних та літературних завдань та відбувається у чотири етапи: спершу на місцевому та регіональному рівні, а переможці регіонального конкурсу змагаються у знанні рідної мови на всеукраїнському рівні.

Вікторія Назарук брала участь у конкурсі упродовж восьми років, починаючи з восьмого класу, спершу займала призові місця та була лауреатом конкурсу. На запитання про рецепт перемоги відповіла, що потрібно багато готуватися, читати наукові видання, методичні матеріали та й просто вести активну наукову діяльність. «Своєю перемогою я завдячую також моєму викладачеві, професору Іванові Хом’яку».

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 15 травня. Щиро вітаємо Вікторію з перемогою!